Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Koksik

13
Pupilove.pl

Koksik piękny, dostojny, aktywny alaskan malamute ADOPCJA

KOKSIK… malamut piękny jak marzenie…
Wielki, radosny, rozgadany… Nikt nie przechodzi obok niego obojętnie… budzi zachwyt i podziw. To energiczny malamuci chłopak dla aktywnego, świadomego potrzeb rasy opiekuna. Uwielbia spacerować, biegać rekreacyjnie przy rowerze. Mimo 9 lat bawi się jak przerośnięty szczeniak.
Bardzo przeżył rozstanie z pierwszymi opiekunami, których trudna sytuacja życiowa zmusiła do oddania psa. Pozostawiony schorowanym dziadkom musiał pogodzić się z brakiem regularnych spacerów i osamotnieniem. Smutny, zrezygnowany potrzebował czasu, aby zaufać nowym opiekunom w hoteliku i ponownie się otworzyć ; by uwierzyć, że znów może czuć wiatr w uszach na spacerach, że otrzyma swoją codzienną porcję miziania po zabawie. Obecnie chętnie szuka bliskiego kontaktu z człowiekiem.
Nie przepada za innymi psami, jednak nie wszczyna bójek. Przysmaki to doskonała droga do serca Koksika. Jest psem, który nie toleruje żadnego przymusu. Jak każdy północniak musi mieć jasno wytyczone zasady, których przestrzega bez szemrania.
Polecamy go do domu bez innych zwierząt i bez małych dzieci. Mile widziany dom z ogrodem.

Pomożemy w transporcie do nowego domu, jeśli znajdzie się fajny dom w innym mieście.
Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Pies przebywa w hotelu dla psów w woj. łodzkim, ok. ok od Bełchatowa.
Kontakt ws. adopcji: Martyna 60828629

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji