Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kostka

1131
Pupilove.pl

10 miesięczna Kostka OWCZAREK mix, wesoła, zakochana w człowieku

Kostka (ok. 10 miesięcy) została znaleziona kilka dni temu w Jaśle w stanie bardzo złym. Sunia była wychudzona (nadal jest), brudna, zapchlona i zarobaczona.
Kostka jest psem bardzo łagodnym i wpatrzonym w człowieka. Jest młodym psim podrostkiem, więc potrzeba włożyć trochę pracy w ułożenie. Już zaczyna rozumieć, że nie wolno sikać w domu, nie wolno skakać na blaty w kuchni, uczona jest jeszcze poprawnie chodzić na smyczy.
Kostka nie miała do tej pory dobrego życia, sądząc po stanie w jakim została znaleziona i grubaśnej, starej, skórzanej obroży, którą miała ciasno założoną na szyi. Prawdopodobnie była psem łańcuchowym, gdyż nie znała podstawowych psich manier. Wszystko jest do nadrobienia, bo sunia szybko się uczy. Koty goni i podszczypuje, więc preferowany dom bez kotów.
Aktualnie mieszka w domu z dwoma psami (samcami).
Za ok. tydzień będzie wysterylizowana i zaszczepiona. Została już zachipowana. Pilnie poszukiwany nowy domek, który zechce przyjąć tę psią ślicznotkę.

tel. 888303929

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji