Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kreseczka

1
Pupilove.pl

Mała, kochana Kreseczka, wspaniała suczka szuka domu na zawsze!

KRESKA – nieduża sunia w wieku ok. 2 lat. Z początku trochę przestraszona, ale gdy się po chwili przełamie okazuje się być miła i przyjazna. Była w domu tymczasowym u starszych ludzi z nadzieją, że zostanie tam na stałe. Została jednak oddana z powrotem do betonowego boksu. Powodem było to, że jej tymczasowi opiekunowie nie potrafili jej nauczyć czystości. Kreseczka brudziła w nocy. Nieprzyzwyczajona do smyczy również na spacerze było zbyt niespokojna, aby załatwić potrzebę.
Przy cierpliwych ludziach, którzy poświęcą jej czas i pokażą, że smycz jest okej, a za potrzebą wychodzimy, będzie suczką ideałem. A nauczenie jej tak podstawowej psiej zasady na pewno jest możliwe, Kreseczka potrzebuje po prostu jeszcze jednej szansy – to nie powinien być powód, dla którego żyje w zamknięciu.
Szukamy dla Kreseczki domu cierpliwego, który okaże jej mnóstwo miłości – Kreska z pewnością potrafi się nauczyć psiego savoir vivre’u, a na dodatek odwdzięczy się miłością. Za swoją opiekunką chodziła krok w krok, to mała przylepa.

Kreska jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie, zaczipowana i wysterylizowana.
Znajduje się w Przychodni Weterynaryjnej TOMVET w Łowiczu. Pomagamy w transporcie do dobrego domu.
Nie zostanie wydana na łańcuch ani do kojca – tylko do domu, do kochania. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy.

Kontakt:
tel. 601303395
psiakowo.i.spolka@wp.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji