Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kreska

121
Pupilove.pl

5 miesięczna Kreska, towarzyska, nieduża sunia szuka domu!

KRESKA to śliczna, malutka i delikatna sunia. Ma ok. 5 miesięcy, do schroniska trafiła z ulicy – wyrzucona jak niechciany przedmiot. Z powodu braku miejsca, pierwsze dwa tygodnie spędziła w kociarni, gdzie okazało się, że bardzo lubi koty i świetnie się z nimi dogaduje. Po przeniesieniu do małej grupy z pieskami niewielkich rozmiarów, również szybko zaaklimatyzowała się w nowych warunkach. Ze swoją grupą szaleje w baseniku z piłeczkami albo wskakuje do wody. Staramy zapewnić KRESCE fajne dzieciństwo, jednak nic nie zastąpi własnego kochającego domu.

KRESKA raczej już nie urośnie, w tej chwili sięga do pół łydki. Jest wesoła, towarzyska i zawsze chętnie przybiega przytulić się do opiekunki czy pobawić piłeczką. Sunia boi się trochę aparatu, dlatego na zdjęciach wychodzi bardzo poważnie.

Warunkiem adopcji KRESKI jest wypełnienie ankiety, wizyta w ew. przyszłym domu pieska oraz obowiązkowa kastracja w momencie osiągnięcia przez KRESKĘ odpowiedniego wieku.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej: 509 201 457 (Ewa), 513 430 207 (Agnieszka) lub email wesi@gazeta.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji