Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kreska

129
Pupilove.pl

Kreseczka, mała, kochana suczka idealna na kolana, do adopcji

KRESKA – nieduża sunia w wieku ok. 2 lat. Z początku trochę przestraszona, ale gdy się po chwili przełamie okazuje się być miła i przyjazna. Była w domu tymczasowym u starszych ludzi z nadzieją, że zostanie tam na stałe. Nie potrafili oni jednak nauczyć suczki zachowania czystości. Kreseczka brudziła w nocy. Niestety smycz onieśmielała ją na tyle, że nie potrafiła się na niej załatwić, a puszczana luzem potrafiła uciec. Nie wiemy, czy była to wina opiekunów czy nieznanej przeszłości Kreseczki ale najprawdopodobniej przy odrobinie wysiłku i cierpliwości wszystkiego się nauczy – niestety w warunkach schroniskowych nie jest to możliwe.
Szukamy dla Kreseczki domu cierpliwego, który okaże jej mnóstwo miłości – Kreska z pewnością potrafi się nauczyć psiego savoir vivre’u, a na dodatek odwdzięczy się miłością. Za swoją opiekunką chodziła krok w krok, to mała przylepa.

Kreska jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie, zaczipowana i wysterylizowana.
Znajduje się w Przychodni Weterynaryjnej TOMVET w Łowiczu. Pomagamy w transporcie do dobrego domu.
Nie zostanie wydana na łańcuch ani do kojca – tylko do domu, do kochania. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy.

Kontakt:
tel. 601303395

 

schronisko dla psów – psy do adopcji

www.pupilove.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji