Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kruchy

kruchy2

KRUCHY dorosły psiak szuka odpowiedzialnego domu.

KRUCHY to młody psiak, trafił do schroniska w 2013r. miał wtedy ok 1,5 roku / 2 lata (obecnie ma ok 5-6 lat). Ma w sobie coś z asta, ale oczywiście to kundelek 🙂 Kruchy został przywieziony do schroniska z przyczepionym łańcuchem, który wisiał na jego szyi a przewiązany był jakimiś starym sznurem. Początkowo Kruchy szczekał na wszystkich (wiadomo strach, niepewność) ale kiedy weszłam do boksu z zamiarem zdjęcia łańcucha Kruchy po krótkiej chwili wepchał się na moje kolana i chciał żeby go głaskać i przytulać.

Kruchy toleruje suczki, do innych samców jest agresywny szczególnie jeśli chodzi o miskę z jedzeniem. Kruchy nie może się pogodzić z zamknięciem, widząc człowieka wyciąga łapki przez kraty i zachęca do kontaktu. Na spacerach spokojny, ładnie chodzi na smyczy.

Szukamy dla Kruchego doświadczonych i odpowiedzialnych ludzi, którzy wiedzą jak wychować psiaka (oczywiście metodami pozytywnymi, żadnych kolczatek, obroży zaciskowych itp. Ten pies już swoje wycierpiał, dodatkowy ból nie jest mu potrzebny. Dobrze dopasowane szelki, mądrzy właściciele i Kruchy będzie wzorowym psem).

Kruchy przebywa w schronisku w Skierniewicach.

Kontakt: 691129389 (Małgosia), 668458919 (Justyna)

 

 

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji