Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Krwek

krowek1

KRÓWEK kto pokocha psiaka i da mu cudowny dom na zawsze?

Młody, bardzo energiczny i skoczny psiak. Dopiero uczy się chodzić na smyczy. Najlepiej wychodziło mu to kiedy podczas spaceru towarzyszyła mu jego koleżanka z boksu Zuzka. Razem mogli wędrować godzinami:)

Jakiś czas temu do Krówka uśmiechnął się los. Został adoptowany przez pewną rodzinę z dziećmi. Niestety Krówek po dwóch dniach uciekł (niestety za suczką w cieczce). Rodzina po kilku tygodniach odnalazła psa, ale podjęli decyzję o oddaniu go do schroniska. Nie chcemy oceniać i nie będziemy oceniać. W tej chwili najważniejsze dla nas jest znalezienie odpowiedniego domu dla Krówka, takiego domu, który poświęci się psu, nawet jeśli początki będą trudne.

Krówek poszukuje domu z ogrodem gdzie będzie mógł się wybiegać oraz domu, w którym przy swoich właścicielu zacznie czuć się bezpieczny, kochany i potrzebny. Może to być dom, w którym mieszka łagodna suczka (Krówek oczywiście zostanie wykastrowany przed adopcją). Krówek potrzebuje towarzyszki, która pokaże mu, że życie nie jest takie złe, że warto zaufać.

Póki co Krówek mieszka w boksie sam. Kiedy przychodzę go karmić zawsze próbuje wydostać się z boksu, ale nigdy nie ucieka. Lubi być głaskany, lubi kiedy poświęca mu się czas. To bardzo delikatny psiak i myślę, że w odpowiedniej rodzinie pokaże, że jest najlepszym przyjacielem i towarzyszem życia.

Trzymamy kciuki!!!

Krówek przebywa w schronisku w Skierniewicach.

Kontakt: 691129389 (Małgorzata)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji