Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kubuś i inne psy z likwidowanego schroniska czekają!

dsc_7085

Kubuś  jest jednym z kilkudziesięciu podopiecznych likwidowanego schroniska w Busku-Zdroju. Ma około 3 lat, nie powinien spędzić w schronisku młodości. To bardzo delikatny promyczek, potrzebuje stabilizacji i bezpieczeństwa. Na smyczy radzi sobie coraz lepiej, bo to niezwykle mądry psina. Wie, że musi być grzecznym i poukładanym by znaleźć dom. Wie, że takie psiaki jak on – zwykłe czarne burki, nierzucające się w oczy, niezwykle rzadko znajdują domy.
Kubuś z pewnością wiele dobra od ludzi nie zaznał. Można to wyczytać z jego młodziutkich, ale bardzo mądrych psich oczu.

Podaruj Kubusiowi dom, nie potrzebuje wiele, cichy kącik, nawet między szafą, a stołem. Nie musi mieć misek ze złota i ogrodu z basenem do biegania. Twoim największym bogactwem jest przecież miłość i szacunek dla tego czterołapnego stworzonka.
Pomóż, ocal go od samotności i zapomnienia. Będzie wiernym przyjacielem, nigdy Cię nie opuści, nie zdradzi, nie porzuci. Nie jest człowiekiem – jego miłość jest bezinteresowna. On nie wie i nie rozumie, jak można przestać kochać.

Kubuś czeka na Ciebie. Z pewnością cieszyłby się z towarzystwa starszych dzieci.

Kontakt:
601 245 643 – w godz. 10-20
668 332 546 w godz. 17-20.

fb: Psy z Buska-Zdroju

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji