Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kukers kochany piesek bez oczka czy nie ma szans na dom?

111
Pupilove.pl

Kukersik to psiak, który nie miał szczęścia w życiu. Kilka miesięcy temu trafił do naszego schroniska po groźnym wypadku komunikacyjnym, w wyniku którego stracił oczko.
Doszedł całkowicie do zdrowia a brak oczka w niczym mu nie przeszkadza i nie jest zbytnio widoczny.
Psiak zachowuje się i radzi sobie identycznie jak każdy inny psiak.
Niestety ludzie niechętnie przygarniają zwierzaki z jakimś “defektem”, jeśli można to tak nazwać. Kukers tak samo jak każdy inny bezdomniak zasługuje na dobry dom i tak samo chce mieć kochającą rodzinę. Nie rozumie, dlaczego ludzie przechodzą koło niego obojętnie.
Jest niedużym psiakiem, ważącym ok. 10 kg. Początkowo był przerażony, widać, że nie był dobrze traktowany. Z czasem jednak nabrał zaufania do opiekunów i stał się towarzyskim, miłym psiakiem. Czasami bywa nieśmiały w stosunku do obcych.
Niezwykle cieszy się z możliwości kontaktu z opiekunami, merda wesoło ogonkiem, przychodzi się miziać i całą psią mordką pokazuje jak bardzo jest szczęśliwy widząc przyjaznych mu ludzi.
Kukers czeka za kratami na kochającą rodzinę…
Psiak przebywa w schronisku w Racławicach koło Miechowa, ok. 40 km od Krakowa. Jeśli znajdzie się dobry dom dowieziemy go do innego miasta. Jest zdrowy, odrobaczony, zaczipowany, wykastrowany.
Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na
zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy
8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Kontakt:
Iwona 793993779

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji