Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kuki

162
Pupilove.pl

Kuki energiczna, piękna suczka w typie OWCZARKA ale drobniejsza

Kuki to piękna duża sunia o wadze około 25 kg, mieszaniec z owczarkiem, ale smuklejsza delikatniejsza w budowie od owczarka. Kuki ma około dwa lata, jest zdrowa i wysterylizowana. Sunia dobrze dogaduje się z innymi psiakami z którymi teraz razem przebywa. Kuki jest bardzo energiczną sunią, to taka skacząca piłeczka stworzona dla ludzi aktywnych, lubiących sporty i zabawy z psem, sunia swoim potencjałem energetycznym mogłaby dorównać 5-6 u psom naraz. Jeśli ktoś poszukuje psa będącego wulkanem energii, powinien wybrać Cookie a na pewno nie będzie zawiedzony.
Teraz Kuki przebywa w hoteliku, gdzie jest jednym z wielu psiaków i nie ma możliwości aby mogła się w pełni wyszaleć, więc pewnie po adopcji będzie przez pewien czas jeszcze bardziej aktywna niż zwykle. Kuki potrzebuje odrobinę uwagi, aby ją ułożyć, ale z tym nie powinno być problemu, gdyż jak wiadomo owczarkowate, to bardzo inteligentne, podatne na szkolenia psy.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się bliżej z charakterem tej wspaniałej suni.

Dowieziemy Kuki do każdego miejsca w Polsce, ale w trosce o jej dobro, zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

Kontakt Olga 695491549 i Sylwia 503603501

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji