Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

La-Lunka

168
Pupilove.pl

Mądra, wspaniała La-Lunka w typie HUSKY adopcja

La-Lunka to piękna 4 –letnia, rozpieszczona hasiowa panienka, która w ostatnich tygodniach bardzo się pogubiła. Po 4 latach jej życie wali się i z miękkiej kanapy i bezpiecznego domu trafiła do schroniskowego boksu.
La-Lunka potrzebuje cierpliwego i znającego specyfikę rasy opiekuna, który zatrze w niej wspomnienia i pokaże nowy życie pełne spokoju i stabilizacji. Opiekuna, który nie tylko zadba o jej komfort życia, ale i wytyczy granice niezbędne do poskromienia i wychowania rozkapryszonej panny.
Odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem jak i mieszkaniu w bloku, gdzie się wychowała. Bardzo ładnie zachowuje się w czasie jazdy samochodem, zna smycz i nie boi się wielkomiejskiego życia. Jest dominująca do psów, ale ignorowana odpuszcza. Jest mądra i pojętna. Bardzo szybko łapie zasady panujące w DT.
Odpowiednio poprowadzona będzie wspaniałym psim przyjacielem na zawsze.
La-Lunka bardzo szybko się przyzwyczaja. Kilka dni pobytu i panna w tymczasowego opiekuna jest wpatrzona jak w obrazek. Biega przy rowerze, lubi pływać,może śmiało brać udział w dog-trekkingach. Jest typem kombinatora chętnego do samotnych wycieczek.
La-Lunka jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. Odpchlona i odrobaczona.
Przebywa w Łodzi w Domu Tymczasowym

Kontakt w spawie adopcji
Maja 607-524-509 maja@polnocniaki.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji