Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lady

120
Pupilove.pl

Lady, przyjazna, grzeczna suczka OWCZAREK mix, adoptuj piękność!

LADY to piękna i dostojna sunia. Trafiła do nas w styczniu 2016 roku i bardzo szybko przystosowała się do życia w grupie. LADY to psiak, który nie przeszkadza, zawsze znajdzie miejsce dla siebie niedaleko człowieka, przycupnie cicho w kąciku i będzie patrzeć na swojego opiekuna.

W schronisku LADY została wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Jest zdrowa i gotowa do zmiany miejsca pobytu na dług wyczekiwany dom z kochającym człowiekiem. LADY ma ok. 6 lat, pięknie chodzi na smyczy i bardzo lubi spacery. Jest grzeczna, chętnie wita się z innymi psami i jest zawsze dumna z faktu, że spędza czas z wolontariuszem czy opiekunem. To wspaniała suczka, która zasługuje na własny dom, gdzie będzie traktowana jak członek rodziny.

Warunkiem adopcji LADY jest ankieta przedadopcyjna oraz wizyta w ew. przyszłym domu suni. NIE wydamy LADY do mieszkania na zewnątrz, to domowy pies.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej: 509 201 457 (Ewa), 513 430 207 (Agnieszka) lub email wesi@gazeta.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji