Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lala

1126
Pupilove.pl

Lala, cudowna suczka w typie AMSTAFF nie radzi sobie w schronisku!

LALA BARDZO ŹLE ZNOSI POBYT W SCHRONISKU – PILNIE POTRZEBUJE DOMU!

Lala to suczka w typie amstaffa. Jest zagubiona i silnie zestresowana, a do tego jest w złej kondycji fizycznej. Po pierwszym spacerze zauważyliśmy u Lali silną biegunkę i krew w kale. Do tego bardzo często oddaje mocz, dosłownie co parę kroków. Sunia kompletnie nie radzi sobie z pobytem w schronisku. Na spacerze ciągle popiskuje i skomli. W boksie natomiast ze strachu bardzo szczeka i warczy na widok człowieka. Jednak nie ma w niej agresji do ludzi. Jest łagodną suczką, tylko nie potrafi poradzić sobie z emocjami, z jakimi wiąże się pobyt w schronisku.
Inne psy zdarza jej się podgryzać i reagować na nie agresywnie. Jednak na spacerze się uspokaja i potrafi ładnie iść na smyczy w towarzystwie psiego kolegi.
Lala potrzebuje świadomego opiekuna, który zna się na rasie. Nowy właściciel musi w pierwszej kolejności zadbać o zdrowie Lali – suczka potrzebuje opieki weterynaryjnej. Musi też pamiętać, że amstaffy to psy aktywne i trzeba zadbać o rozładowanie ich energii.

Lala znajduje się w Schronisku w Mysłowicach.
Kontakt w sprawie Lali z wolontariuszką: 507 860 282

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji