Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Łapuś

lapus

Cudowny, kochany, radosny, piękny, rozkoszny, duży dzieciak! Przymiotników można by mnożyć, żeby opisać naszego Łapka. Niewątpliwie rozbraja charakterem i urodą. To taki duży dzieciak, który się cieszy ze wszystkiego: a to, że ktoś go pogłaskał, a to, że zwrócił na niego uwagę, a to, że poszedł na spacer :). Cały czas jest ogon w ruchu, a zaiste ogon ma imponujący, z białą latka na końcu! Łapek został do nas przywieziony prosto z ulicy. Ktoś wyrzucił Łapka z pędzącego samochodu! Baliśmy się, że ma połamane kości i miednicę! Bardzo nas zaskoczył, jak po stresie, który przeżył, wstał na cztery łapy i się okazało, że jest w pełni sił. 🙂 To silny psiak, który uwielbia ruch i zabawę. Łapuś potrzebuje aktywnego Opiekuna, który poświęci mu sporo uwagi. Najlepiej, aby był psem jednej, dwóch osób. Łapuś musi trafić do domu bądź mieszkania ponieważ bez problemu pokona każdy płot.
Szukamy domu odpowiedzialnego, który podaruje naszemu Łapusiowi nowe życie. Nie jest to łatwy psiak, ale tak, jak każdy inny zasługuje na miłość i szczęście.
Łapuś dogaduje się z psami, ale na samym początku bywa mocno dominujący.
Na spacerach wyrywa się do psiaków i obcych ludzi, ale wszystko jest do wypracowania.
Prosimy o pomoc.

IMIĘ: Łapuś
WIEK: około 5 lat
ROK URODZENIA: około 2011
ROZMIAR (S/M/L/XL): L
SZCZEPIENIA: TAK
CZIP: TAK
KASTRACJA: TAK

Kontakt w sprawie adopcji:
730-355-970

793-990-900

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji