Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Łatka

178
Pupilove.pl

Niskopodłogowa Łatka, domowa, bardzo grzeczna sunieczka

Łatka to młoda suczka, która miała kochający dom. jej Pani przygarnęła ją, i dwie jej bezdomne towarzyszki do siebie. Dała schronienie, pełną miskę i własne serce. Kochała swoje psy. Z racji podeszłego wieku musiała jednak sprzedać dom i wyprowadzić się, a suń nie mogła zabrać ze sobą. Strasznie rozpacza z tego powodu. Więc, PROSI NAS WSZYSTKICH o pomoc W ZNALEZIENIU DLA SUŃ NOWYCH OPIEKUNÓW. Nie mogłyśmy odmówić temu rozpaczliwemu wołaniu o pomoc. Musimy pomóc tak, jak ona kiedyś pomogła tym suniom. WSZYSTKIE TRZY są bardzo grzeczne, ale naprawdę tęsknią i cały czas czekają i nadsłuchuja kroków uwielbianej pani. Cóż, Pani Wiesia już nigdy do nich nie wróci, nie przytuli swoje pupilki i nie podrapie je za uszkiem. POMÓŻMY Jagusi, Łatce i Perełce ZNALEŹĆ kochane domy.

ŁATKA ma około 1,5 roku. Jest małą sunią, bardzo grzeczną. Kocha psy, dzieci i koty. Cichutko i czysto zachowuje się w domu. Zero w niej agresji.
CZEKA na nowych właścicieli w FUNDACJI KUNDELEK.
Adopcja dla miłośników zwierząt, którzy zapewnią bezpieczny domek. Łatka jest zaszczepional, odrobaczona, zaczipowana i wysterylizowana.
Obowiązuje procedura adopcyjna.

Telefony kontaktowe:

Anna Zientara 600-513-892
Marta Włodarczyk 506 970-844

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji