Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Laura

156
Pupilove.pl

Laura – ja też chcę mieć Dom. Pomóż go znaleźć proszę

LAURA to jedna z dwóch niedużych piesków, których ktoś wyrzucił pod lasem niedaleko IŁOWA z miesiąc temu.
Mały ratlerkowaty BUBA został już adoptowany, a LAURY przez ten cały czas nie udawało się złapać. Mała radziła sobie jak mogła, była głodna i chłodna, ale strach przed człowiekiem gonił ją w las.
Działkowicze z Warszawy, którzy na początku pieski dokarmiali, znudzili się rolą dobrego samarytanina i zgłosili je do schroniska. Niestety, to nie jest dobre schronisko, a prawdziwa mordownia w KUTNIE. Psiaków czekała tam niechybna zagłada. Ci ludzie nie wysilali się zbytnio, jak tym bidom pomóc, bo tak jest najprościej – nie myśleć, nie współczuć, nie patrzeć.
Laura ma ok. 8 miesięcy i odrazu widać, że sunia nie będzie duża. W Fundacji Kundelek dostanie pełny pakiet usług: odpchlenie, odrobaczenie, chipowanie, szczepienie i sterylizowanie.
Jest to mały inteligentny piesek, który od razu załapał, że dobrzy ludzie na świecie są. I właśnie takich ludzi poszukujemy dla Laury.
Prosimy również wspierać naszą kruszynkę materialnie. Niestety, musimy trochę żebrać, bo bez waszej pomocy zdziałamy o wiele mniej, niż jest na to potrzeba.

Adopcja dla ludzi o wielkim sercu i odpowiedzialnych.
Obowiązuje procedura adopcyjna.
Telefony kontaktowe: Ania 600-513-892 Marta 506 970-844

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji