Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lemmy

210
Pupilove.pl

Piękny Lemmy, wyjątkowy mix KARELSKI PIES NA NIEDŹWIEDZIE adopcja

Historia Lemmy`ego zaczyna się w gminnej przechowalni, gdzie przebywał przez pół roku. Bez kontaktu z człowiekiem, zamknięty w kojcu. Na szczęście w porę został dostrzeżony i zabrany do psiego hoteliku, gdzie uczy się zasad psiego życia.
Lemmy to młody psiak, ma zaledwie dwa lata. Wyglądem i zachowaniem przypomina dosyć rzadką rasę – Karelskiego psa na niedźwiedzie.
Wymaga konsekwentnych opiekunów – takich, którzy od początku pokażą psu zasady.
Jego brak wychowania dawał o sobie znać.
Gdy pozna już człowieka zaczyna się w nim budować zaufanie, a co za tym idzie – posłuszeństwo. Jednak na początku nie jest to łatwe.
Jego błysk w oku, nonszalancja oraz fakt że czasem lubi postawić na swoim kieruje nas ku znalezieniu mu domu u osób równie upartych, które postawią mu na przekór i pokażą Młodemu że to on ma słuchać a nie na odwrót. Wychodzi na jaw charakterek typowy dla rasy 🙂
Jest troszeczkę uparty, bardzo żywiołowy i równie bardzo kochany i wdzięczny. To bardzo energiczny zwierzak, dlatego miło by mu było zamieszkać i oddać serducho ludziom aktywnym.
Lemmy dogaduje się z suczkami, z samcami po zapoznaniu też nie ma problemów w kontaktach. Miał również kontakt z kilkuletnim dzieckiem.
Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia długie spacery i kontakt z człowiekiem, w mieszkaniu zachowuje czystość, chociaż miał na początku z tym problemy – teraz zdążył już poznać trochę psiego savoir-vivre’u i jego opiekunka twierdzi, że naprawdę świetny i grzeczny z niego pies 🙂

Lemmy jest jest zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony oraz wykastrowany. Czeka w woj. pomorskim (za Bydgoszczą) – do dobrego domu pomagamy w transporcie.
Obowiązuje wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt
tel. 603-771-295
iwona_tomczyk@op.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji