Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lenonek

psy-do-adopcji-pupilove-lenonek-wspanialy-i-kochany-grubcio-szuka-domu-adopcja-zwierzeta

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Lenon to młody, około 4-5-letni, dość spokojny, nieduży pies.
Na może być nieco nieufny do nowo-poznanych ludzi, ale nie jest agresywny i niegrzeczny. Za chwilę, gdy poczuje się bezpiecznie prosi o głaskanie. Gdy kogoś dobrze pozna rozpływa się cały na jego widok. Podaje łapę, przytula się, jest bardzo oddanym przyjacielem. Piesek ma pogodne usposobienie, nie jest konfliktowy i dość dobrze dogaduje się z innymi psami.
Sam nie wchodzi w awantury, nie podgryza, nie dokucza innym psom. Lenon potrafi już spacerować na smyczy i bardzo cieszy się ze spacerów. Nauczył się funkcjonować wśród ludzi i z każdym kolejnym spacerem Lenon staje się jeszcze bardziej przychylny i przyjazny.
Lenon jest psem średniej wielkości, waży około 25kg. Piesek ma śliczne, czarne-podpalane umaszczenie.
Kolory wysycone i intensywne. Wypielęgnowany (wykąpany, wyczesany), wygląda przepięknie.
Lenon pozwala na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i weterynaryjnych. Nie ma z tym większych problemów.
Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi.
Piesek został zaczipowany i wykastrowany.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

Kontakt: 793 993 779

PROSIMY O KONTAKT POMIĘDZY 8:00-20:00

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji