Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Leo

leo-3

Leo, ma dopiero ok. 2,5 roku, jest młodym owczarkowatym psiakiem, z dużym bagażem doświadczeń. Pomimo tego Leo jest radosny i energiczny, uwielbia zabawy z człowiekiem, nie straszny mu przy tym wysiłek zarówno fizyczny jak i psychiczny – w mig pojmuje nowe komendy i cały czas chce się uczyć:) Leo kocha ludzi bezwarunkowo i uwielbia bliski kontakt z człowiekiem. Leo jest łagodny, bardzo inteligentny, szybko przywiązuje się do opiekuna i staje się o niego zazdrosny. Zdarza mu się być terytorialnym, ale jest to na pewno do wypracowania z nowym opiekunem, jeżeli poświęci mu się tylko trochę czasu.
Jest aktywnym psiakiem także bardzo chętnie będzie towarzyszem długich spacerów. Nie do końca dogaduję się z innymi psami, ale chętnie bawi się z suczkami. Dobrze żeby suczka była gabarytów Leo, czasami w zabawie zdarza mu się być mało delikatnym. Uwielbia dzieci,ale najlepiej żeby miały 7 lat albo więcej, również z uwagi na jego gabaryty i stosunkowo młody wiek. Leo może mieszkać w domu albo w mieszkaniu. Szuka domu bez kotów.
Żeby stać się człowiekiem Leo trzeba wypełnić bardzo prostą ankietę i wysłać na naszego maila, potem już pozostaje tylko podpisanie umowy adopcyjnej i Leo jest Twój na zawsze:)
Dzwonić prosimy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, natomiast w pozostałe dni oraz godziny prosimy kontaktować się mailowo. Leo jest obecnie w Raciborzu

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji