Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

LEXUS

14390747_564401127080440_7938518873255342724_n

LEXUS – jest z tej grupy psów, do których świat należy. Nawet tu, w schronisku. Przebojowy, radosny, bardzo energiczny. Przekonywujący w swojej chęci wyjścia z kojca do zdjęć – powitał nas bardzo entuzjastycznie, jakbyśmy właśnie po niego przyszły. Ogromnie przyjazny w stosunku do ludzi, zawiera znajomości bardzo chętnie i ufa, ze z drugiej strony jest tak samo. Jest zarazem psem bardzo dynamicznym i bardzo silnym: kiedy postanowił zwiedzić schroniskową alejkę w całej jej długości, dwie osoby dosłownie frunęły za nim na smyczy. Nie znamy jego stosunku do innych psów (siedzi w kojcu sam), ale biorąc pod uwagę jego przodków, należy liczyć się z tym, ze Lexus jest świadom swojej siły i ma silne poczucie własnej wartości. Wskazany doświadczony człowiek, który ten jego mocny charakter doceni, a nie zniszczy.
Lexus ma ok. 2-3 lat.
KOJEC: XII – 22
uwaga: w schronisku będzie identyfikowany bez numeru

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

schronisko psy do adopcji

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji