Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Łezka-schronisko-psy-do-adopcji

psy-do-adopji-pupilove-maluka-kudlata-kochana-lezka-szuka-domu-adopcja-psy-bez-rodowodu

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Łezka to niewielka, 2-letnia, bardzo kochana suczka o łagodnym usposobieniu. Waży na pewno nie więcej niż 5kg, jest bardzo kochana.
W chwili przybycia do schroniska nie potrafiła spacerować na smyczy, ale robi wielkie postępy.
Ogólnie suczka jest wpatrzona w człowieka i jest bardzo kontaktowa. Bawi się, przytula, podskakuje, uwielbia głaskanie i noszenie na rękach. Łezka ma około 2 lat, na pewno miała już kiedyś szczenięta.
Obecnie suczka jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona. Po ukończeniu kwarantanny zostanie wysterylizowana.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 793 993 779             pomiędzy 8:00-20:00. Na smsy nie odpisujemy.

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji