Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

LIBRA

7
Pupilove.pl

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA SUCZKI MNIEJSZEJ OD LABRADORA.
LIBRA pewnie miała być labradorem i gdyby nie trochę krótsze łapy wyglądałaby na rasowego labradora. Ma mocną budowę, duża szeroką głowę i radosna naturę charakterystyczną dla tej rasy.
Jest bardzo łagodna, dosyć energiczna, ale nie nadmiernie. Uwielbia spacery, chodzi na smyczy, choć zdarza jej się pociągnąć. Bawi się śniegiem, przybiega do człowieka, prosi o głaskanie. Czasem w zabawie skoczy na wolontariusza, ale wystarczy kilka razy jej przypomnieć, że tego się nie robi i stosuje się do zasad.
Akceptuje bez problemu inne psy.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji