Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lili

image-13

Lili to jedna z pięciu piesków zabranych z ruin starych zabudowań OZDN w Oświęcimiu. Suczka przez lata tam żyła, mnożyła się, a jej szczeniaki z miotów w większości umierały z zimna i głodu. Niestety nie zdążyliśmy też uratować jej ostatnich szczeniąt. Nie znaleźliśmy ich nigdzie i wszystko wskazuje na to, że musiały nie przetrwać nawet nocy:( Psina bardzo przeżyła to co ją spotkało.., strata młodych, zmiana miejsca, schronisko, szczekające obce psy..:( Dobrze, że udało się złapać pozostałą czwórkę w tym dwa podrostki – prawdopodobnie jej szczeniaki z wcześniejszego miotu. Wszystkie razem czuły się raźniej i bezpieczniej. Trudno było przełamać w niej lęk. Po roku Lili wraz z Milankiem i Romą witały nas z machającymi ogonkami i chętnie wychodziły razem na spacer. Jednak Milanek znalazł dom, a kilka miesięcy później domek znalazła też Romunia i Lili została już całkiem sama:( Bardzo przeżyła odejście swojej przyjaciółki Romy. Znowu bywa, że jest lękliwa i każdy nagły ruch budzi w niej strach:( Kiedyś na spacerze wywinęła się ze smyczy ale zamiast uciekać przed siebie , Lili uciekła do..schroniska:) Sama wchodzi do boksu jak do swojego domu. Tylko, że .. to nie jest dom:( Jest przyjazna, nie ma w niej agresji,a skoro żyła w stadzie, to chyba może “dogadać” się z każdym pieskiem – obecnie przebywa z dwoma innymi pieskami ale widać , że wciąż tęskni za Romą:( Szukamy dla Lili kogoś, kto ją pokocha i da bezpieczne schronienie. W tym przypadku najlepiej byłoby gdyby trafiła do domu z dobrym ogrodzeniem. Pomyślcie o niej, jest naprawdę słodka i kochana..

Dane kontaktowe
Telefony czynne od poniedziałku do piątku: 11:00 – 16:00
691 – 485 – 682
698 – 024 – 633

Adres Schroniska: ul. Kamieniec (bez numeru), 32-600 Oświęcim

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Lili ” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji