Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lilka

dsc03304

Lilka – maleńki skarb szuka swego miejsca na ziemi <3
Sunia ma ok 4 lat i pilnie szuka domu ale spokojnego, bez małych dzieci. Kilka lat temu została znaleziona jako szczeniak na śmietniku i zabrana przez pewną panią. Po 4 latach ta sama pani oddała ją do naszego schroniska bo Lilka ma lęk separacyjny, podobno pogryzła jej dzieci.
Lilka w schronisku na początku nie dała do siebie podejść, była bardzo wystraszona, reagowała pokazywaniem zębów. Teraz po kilku tygodniach wychodzi już na spacery, jednak nadal jest zdystansowana do człowieka póki nie pozna go bliżej. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo przekupna za smaczki. Potem już sama podchodzi, rozdaje buziaki i prosi o smakołyki.
Jak pisałam wcześniej Lilka szuka domu spokojnego, bez małych dzieci. Może zamieszkać z innym psem gdyz z nimi się dogaduje.
Zanim zostanie wydana do adopcji nowi opiekunowie powinni do niej przyjść przynajmniej kilka razy by sunia się do nich przekonała.
Lilka znajduje się w schronisku na Śląsku
Kontakt: 791 026 277

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji