Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lolek

22

Lolek – młodziutki, bo zaledwie roczny podrostek w typie labradora. Pełen pyszczek uśmiechu i psiej radości. Żywiołowy, pozytywnie zakręcony, miłośnik zabaw i brykania. Kocha ludzi i bliskość opiekuna. Pieszczoch, ujmujący szczenięcym wdziękiem i charakterystyczną dla labków energią. Kochany, rozbrajający, łasuch jakich mało – świetnie pracuje się z nim na smaczki. Pojętny, otwarty na szkolenie, chętnie współpracuje z konsekwentnym przewodnikiem, który potrafi przyciągnąć jego uwagę. Nie wykazuje agresji wobec psów; z łagodnymi kumplami – niezależnie od ich płci – doskonale się dogaduje. Wspólne figle w psim towarzystwie to dla niego ogromna frajda. Potrzebuje dużej dawki ruchu. Energiczny, zabawny, pozytywnie nastawiony do świata psiak, który przy odrobinie pracy i konsekwencji stanie się cudownym kompanem.
Lolek mieszka w hoteliku koło Grójca.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta i umowa).
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji