Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Loydzik

111
Pupilove.pl

Poszukujemy dobrego domu dla Loydzika – wspaniałego, bardzo miłego i kochanego psiaka, który kilka tygodni temu trafił pod naszą opiekę. Loydzik jest młodziutki – ma około 1,5 roku, jest pełen pozytywnej psiej energii. Jest wesoły i radosny, ale nie nadto zwariowany. Bardzo chętnie się bawi, ale nie jest nad-aktywny. Na pewno świetnie dogada się z innymi psiakami, z dziećmi, z dorosłymi, z osobami starszymi. Bardzo chętnie pójdzie na dłuższy spacer czy wycieczkę, ale w domu, przy niesprzyjającej pogodzie, nie będzie sprawiał kłopotów. To przemiły, kochany, pogodny, zawsze uśmiechnięty psiak. Loydzik waży około 10-11 kg, sięga głową pod kolano kobiety. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, chętnie się przytula, obserwuje człowieka, nie ciągnie. Na spacerze jest kompanem, nie ściga się z ludźmi.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji