Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Łubudubu

156
Pupilove.pl

Przywróc mu radość życia, daj dom Łubu – Dubu

Łubu-dubu –najsmutniejszy pies w schronisku.
Przebywa tu już 4 lata. Niewiele osób zwraca na niego uwagę, a on przyzwyczaił się do tego. Wygląda na to, że nie liczy już na zbyt wiele. Gdy przechodzi się obok jego boksu, on się nie zrywa, nie skacze na kraty, nie wyciąga do człowieka łapy. Patrzy obojętnie, bo wie, że człowiek i tak się nim nie zainteresuje, minie jego boks i pójdzie dalej. Tyle razy już tak było, więc dlaczego teraz miałoby być inaczej?

Ale chwila! Jeden spacer wystarczy, aby zobaczyć, jak bardzo się zmienia po wyjściu ze schroniska. Widzi się wtedy, jaki Łubu-dubu jest ładny, grzeczny, spokojny, ciekawie umaszczony, oryginalny, ma piękne, wymowne oczy.

Łubu-dubu ładnie chodzi na smyczy, garnie się do człowieka, lubi być głaskany. Na spacerze, gdy człowiek poświęci mu chwilę czasu i uwagi, staje się zupełnie innym psem, on tak bardzo kocha ludzi.
Może to ogłoszenie da mu szansę na nowy dom? Pragniemy w to wierzyć.
Daj mu dom! Zyskasz przyjaciela, który ci odda całe swoje psie serduszko, całe swoje przywiązanie, swoją wierność, swoją miłość.

Dzwoń! Nie zwlekaj! Daj dom dla Łubu-dubu.

Tel. w sprawie adopcji: 604 434 214
Łubu-dubu przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach (Podkarpacie).

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji