Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lucek

6

Lucek to około 9-letni sporej wielkości pies,który trafił do bydgoskiego schroniska z Koronowa 23 stycznia 2016 roku,ponieważ został tam znaleziony.
W stosunku do ludzi jest bardzo miły, przypływie radości skacze, ale po chwili okazuje się spokojnym psiakiem, który uwielbia długie spacery, biegać lubi, ale niekoniecznie mu na tym zależy, choć pięknie kłusuje przy człowieku lub przed, podczas spaceru na początku ciągnie, co nie ma się czemu dziwić, później idzie bardzo ładnie. Ogólnie do człowieka pies idealny zwłaszcza dla osób, które mają blisko las i lubią dłuższe spacery.
Lucek nie może przebywać na ogródku bez nadzoru człowieka,ponieważ potrafi przeskoczyć ogrodzenie.
Lucek powinien być jedynakiem, ponieważ w schronisku wdał się w bójkę z innym psem, którą sam sprowokował. Na spacerze mijaliśmy psa, był zainteresowany, ale nie zauważyłam jakiejkolwiek agresji w stosunku do psa, być może zależy na jakiego psa trafi, ale dla pewności kontakty w innymi psami powinny być ograniczone.
W schronisku został zaszczepiony (komplet szczepień)
i wykastrowany.
Pytając o Lucka należy podać Jego numer ewidencyjny: 0068/16.

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji

Comments to Lucek