Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

LUCKY

img_7713

Lucky – popatrz tylko na ten uśmiechnięty pychol. Ma ok. 2 lat i przeżył z winy człowieka mnóstwo złych chwil. Bezdusznie porzucony, krył się w lesie i zarośniętych rowach, codziennie przemierzając po kilka kilometrów, by żebrać o jałmużnę. Niestety, ludzie mieli dla niego głownie kopniaki, kamienie i kije. Przeganiany, wygłodzony i przerażony pies został dosłownie w ostatniej chwili wypatrzony przez dobrą duszę w rowie tuz obok ruchliwej trasy.

Lucky to wspaniały pies, mimo smutnej przeszłości wciąż wpatrzony w człowieka jak w obrazek. Początkowo nieco nieufny, zwłaszcza wobec mężczyzn – ale wciąż nie dowierza, że uniesiona ręka nie uderzy, tylko podrapie za uchem. W stosunku do innych psów raczej łagodny, mieszkał w kojcu z suczką, która znalazła już dom, tylko on, biedak, z płaczem i skargą żegna codziennie opiekunki.

Lucky jest wykastrowany i zaszczepiony. Ten megapozytywny psiak, doskonały kandydat na przyjaciela, czeka w Skarżysku – Kamiennej, ale domu szukamy dla niego w całej Polsce.

Kontakt tel. 694-439-142, mailowy : jenkin.74@wp.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji