Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lucuś

lucuu015b
Pupilove.pl

Jest psem niewidomy, ale pomimo swojej ułomności jest wesoły i pełny chęci do życia. Są momenty, kiedy zachowuje się jak szczeniak, chce się bawić, skakać, biegać. Poza zabawą bardzo lubi bliskość drugiego człowieka, jego dotyk, czułość. Już trafił do schroniska niewidomy, został skonsultowany przez fachowców lecz, niestety, okazało się, że Lucek już do końca życia będzie niewidomy, nigdy nie zobaczy jak wygląda człowiek, który go pokocha – bo on nadal mocno wierzy, że znajdzie się ktoś, kto go pokocha bezgranicznie. Lucuś nie toleruje innych psów, więc pownien być jedynym członkiem rodziny.

Każdego dnia wyczekuje momentu, kiedy ktoś zabierze go ze sobą i już nigdy nie skrzywdzi. Chce wyjść za bramę schroniska i już nigdy tam nie wrócić, nie słyszeć ciągłych żalów i nawoływania, pożegnać schroniskowych kolegów na zawsze i powiedzieć swoim psim językiem: ”Mi się udało, teraz będę się modlił za Was.”

Kontakt w sprawie adopcji

609 118 027

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji