Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

LULU

32
Pupilove.pl

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA ŚREDNIEJ SUCZKI.
LULU to niewielka , sięgająca do kolana suczka delikatnej budowy.
Łagodna, bardzo sympatyczna i kochana, ale też nieśmiała i zdystansowana wobec obcych. Podczas dwutygodniowego pobytu w schronisku zrobiła ogromne postępy, początkowo była tak przerażona, że leżała w kącie budy starając się być niewidzialną. Teraz z każdym dniem czuje się pewniej i nabiera zaufania do człowieka.
Szukamy dla niej spokojnych, wyrozumiałych opiekunów, którzy dadzą jej czas na aklimatyzację. Sunia na razie przyzwyczaja się do szeleczek, jeszcze nie chodzi na smyczy, więc raczej do domu z ogródkiem.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji