Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Lusia

117
Pupilove.pl

Lusia, czysta, lubiąca dzieci i psy, cudowna suczka w typie OWCZARKA

Lusia została znaleziona w Tomaszowie Mazowieckim przy pizzeri. Porzucona jak śmieć. To starsza sunia, ma 11 lat. Wyglądała na bardzo zmęczoną życiem. Trafiła do schroniska i ze względu na jej depresyjny stan zabrałyśmy ją do domu tymczasowego w Częstochowie. Przebywa tam już 3 rok. Źle się tam czuje, bo nie jest sama, przebywa wśród wielu innych psów, które również ktoś porzucił. Boimy się, że nie doczeka tego, co powinna mieć całe życie. Domu. Jest spokojna i zrównoważona. Zachowuje czystość, akceptuje inne psy, lubi dzieci. Jest średniej wielkości psem, nieco w typie owczarka. Ma przepiękne umaszczenie, mądre spojrzenie. Nie sprawia problemów. Lubi wodę i chętnie pływa, to psia dama, która za okazaną troskę odwdzięczy się wielką psią miłością i wiernością.
Czy jest coś gorszego niż bezdomność przez całe życie? Adopcja ratuje życie. Marzymy o tym, żeby ktoś uratował życie Lusi.

Kontakt w sprawie adopcji:
517 023 068
730 355 970
amicus_canis@interia.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji