Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Magik

image-23

Magik został wyciągnięty ze schroniska jako pies wychudzony i zabiedzony. Teraz dochodzi do siebie więc jak nabierze ciałka to będzie z niego okazały rottweiler! Jest bardzo w typie.

Spacer z Magikiem to prawdziwa przyjemność! Dumnie kroczy równym tempem przy nodze, nie szarpie i nie ciągnie. Nie straszne mu samochody, rowery czy hałasy. Jego poprzedni „właściciel” nie nauczył go, że inne pieski mogą być fajne więc psy Magika stresują. W domu to typowy kanapowiec. Wpycha pod ręce swój łepek i delikatnie rozdaje buziaki. Potrafi cały wejść na kolana i tak zasnąć 🙂 Bardzo go cieszy obecność człowieka. Nic nie niszczy i grzecznie sam zostaje w domu.
Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Magik to pies dla ambitnych ludzi, którzy lubią pracę z czworonogiem i czerpią z tego satysfakcję, ponieważ Magik dopiero teraz poznaje świat. Bardzo dobrze reaguje na bodźce i komendy w nowopoznanych sytuacjach. Czuje oparcie w swoim opiekunie i traktuje jak prawdziwego przewodnika.

Magik choruje na zespół Wobblera. Związane jest to z kilkoma ograniczeniami dla niego: spokojny tryb życia, brak zabaw w szarpanie czy aport oraz przyjmowanie suplementów na wzmocnienie stawów. Mimo tych niedogodności Magik nie ma żadnych dolegliwości uprzykrzających mu życie, więc przy przestrzeganiu kilku zasad ma się świetnie!

Pies ma 2 lata. Jest zaczipowany, zaszczepiony na wirusówki i wścieklizne, odrobaczony i wykastrowany.

Przebywa w domu tymczasowym w woj. zachodniopomorskim.

Można już się ustawiać w kolejkę do tego cudeńka 🙂

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji