Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Majki

117
Pupilove.pl

Majki wesoły, energiczny, aktywny alaskan malamute mix siberian husky

Majki to ok. letni bardzo wesoły, energiczny i silny mix alaskan malamute i siberian husky. Jest w wieku ok. 5 lat.
Do tej pory jego życie nie układało się zbyt szczęśliwie. Dużą cześć życia spędził w złych warunkach. Około rok temu został przygarnięty do firmy, jednak opiekunowie szybko zdali sobie sprawę, że pies tego typu potrzebuje dużej dawki ruchu, zajęcia i warunków innych niż byli w stanie mu zapewnić.
Majki w lipcu br. trafił do domu tymczasowego w Wałbrzychu, gdzie będzie czekał na nowy dom.
Jest psem bardzo energicznym i wesołym. Kocha ludzi, cały czas chciał by im towarzyszyć. Umie zachować się w domu, potrzeby fizjologiczne załatwia na zewnątrz. Jest skoczny- bez trudu pokonuje ogrodzenie ponad 1,5 m. Zostawiony w domu w towarzystwie innych psów nie wyje ale niszczy. Preferowany więc dom z ogrodem. Dogaduje się z innymi czworonogami, jednak nie da sobie w kaszę dmuchać. Ma pozytywne podejście do dzieci. Wymaga dużej dawki ruchu. Nie przepada za kotami i innymi samcami.
Będzie idealnym kompanem dla osób aktywnych. Ma naprawdę bardzo dużo siły, wiele entuzjazmu – nadrabia stracone lata. Nie ma w nim cienia agresji, na widok ludzi nie posiada się z radości.
Szukamy mu opiekunów świadomych specyfiki rasy, najlepiej osób uprawiających sport lub lubiących naprawdę długie spacery.

Kontakt:
Martyna 608286295
martyna@adopcjemalamutow.pl

Pamiętaj:
– Adopcja zwierzęcia musi być przemyślana
– Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia
– Wybierzemy Nowy Dom dla zwierzęcia, który będzie najbardziej odpowiedni.
– Osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji.
– Bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej
– Wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu
( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu).
– NIE ODDAJEMY ZWIERZĄT NA ŁAŃCUCH !!!

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji