Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Maks

max_58

Max mieszka u nas w Przytulisku od półtora roku i możliwe, że ten czas był najbardziej spokojnym i szczęśliwym w jego życiu. Na chwilę obecną ma ok 3 lat.
Znaleziono go przy przydrożnej kapliczce, nie wiadomo czy tam został porzucony i wiernie czekał czy też nie miał siły dalej iść.
Z pewnością był psem bitym i źle traktowanym. Do tej pory wyciągnięta do głaskania ręka kojarzy mu się z przemocą 🙁
Kuli się wtedy i zapada w siebie starając się być niewidocznym.
Przez pierwsze miesiące wyprowadzenie go na spacer było niemożliwe -kładł się na drodze i nic nie mogło go przekonać,że wróci do bezpiecznego kojca. Teraz jest lepiej chętnie wychodzi na spacery, jest bardzo zaciekawiony otoczeniem. Cieszy się, gdy ktoś przyjdzie aby go wyprowadzić. Jest też bardziej otwarty na kontakt z człowiekiem, kiedy widzi, że ktoś przechodzi obok jego kojca, robi wszystko aby zwrócić swoją uwagę 🙂
Max potrzebuje kojca lub podwórka, bezpiecznej przystani, gdzie będzie u siebie. To pies, który niewiele potrzebuje, ale wciąż nie możemy znaleźć mu dobrego domu.
Max nieśmiało prosi o udostępnianie. Może ktoś zechce podarować mu swoje podwórko i serce? 🙂

Przytulisko Znajdki k/Radzymina
tel 664 821 160

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji