Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Maluchy

115
Pupilove.pl

Florka i 5 jej maluszków, PSIA RODZINKA do pokochania

Cała rodzina została wyrzucona na wsi w kartonie jak nie potrzebna rzecz. W zimny i mokry poranek zainteresował się nimi gospodarz i zgłosił do gminy. Psia rodzina miała jechać do schroniska nie cieszącego się dobrą opinią dlatego też zdecydowaliśmy się zabrać je pod opiekę fundacji. Obecnie przebywają w domu tymczasowym gdzie szukają kochających domów, takich już na całe swe życie.

Młodziutka bo zaledwie 1,5 roczna Florka, która jest mama szczeniąt ma bardzo łagodne usposobienie, czasem jest nieśmiała ale bardzo przyjazna. Głową sięga do kolana. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, chociaż początkowo strach przyciska ją do ziemi. Obecnie uczy się chodzić na smyczy.

Perełka jest najmniejsza z rodzeństwa ma delikatną, drobną budowę jest wesoła, żywiołowa, zawsze chętna do brykania, lizania i skakania. Będzie małym pieskiem o gładkiej sierści.
Niko to piesek największy z rodzeństwa o czarno-podpalanej maści i gładkiej sierści, ma piękny biały krawat i białe skarpetki taki z niego elegancik. Jak dorośnie będzie średniej wielkości pieskiem, prawdopodobnie będzie większy od swojej mamy.
Agatka to urocza sunia o dłuższej sierści i czarno-podpalanej maści, podkreślonej białymi skarpetkami, krawatem i białym ogonkiem. Jak dorośnie będzie prawdopodobnie takiej wielkości jak mam.
Ada jest trochę nieśmiałą sunią. Będzie pieskiem pod kolanko o lekko dłuższej, czarno-podpalanej sierści. Jej mądre, myślące oczka patrzą na człowieka z nadzieją i ufnością.
Filip to czarny, podpalany chłopczyk o drobnej budowie ,z lekko dłuższą sierścią, wesoły i skory do zabawy. Jak dorośnie będzie niedużym psiakiem.

Cała psiak rodzinka świetnie dogaduje się z innymi psami, kotami jak i dziećmi.
WSZELKIE INFORMACJE TELEFONICZNIE, 507-415-468

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji