Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Malutka suczka (6kg)

644x461_malutka-suczka-6kg-3-lata-do-adopcji-wroclaw

Do adopcji ok. trzyletnia mikrosuczka.
Jest bardzo energiczna i ciekawska, mimo malutkich rozmiarów potrafi dotrzymać tempa w trakcie joggingu, a chodzenie na luźnej smyczy w tempie spacerowym nie jest jej silną stroną:) Uwielbia dzieci i na spacerze najchętniej przywitałaby się z każdym. Dogaduje się z psami w domu, ale zdecydowanie lubi być na pierwszym planie jeśli chodzi o zabawy i głaskanie – bardziej uległy psi towarzysz może czuć się więc nieco zepchnięty na dalszy plan. Umie zostawać sama, choć czasami z nudów zdarzało jej się zając się kocem czy poduszką. Nauczona czystości w domu.
Trochę pracy wymaga jej ogłada na spacerach – spuszczona ze smyczy z wielką zachłannością eksploruje teren i musi jeszcze nauczyć się reakcji na przywoływanie.
Nie przejawia cienia agresji, nie jest nadmiernie szczekliwa. Na psy na spacerach reaguje żywiołowo, zazwyczaj tak samo jak one na nią (na zaczepkę odpowiada szczekaniem, na zabawę zabawą).
Mimo rozmiarów będzie dobrym towarzyszem dla aktywnych:)
Jest zaszczepiona i wysterylizowana.
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt:

602 179 337

785 777 802

Schronisko – psy do adopcji

 

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji