Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Mami

1159
Pupilove.pl

Pokochaj mnie a pójdę za Tobą w ogień

Mami urodziła się na mazowieckiej wsi.Wokół piękna przyroda.Obok niej łańcuch,chlew i kurnik.I wiecznie puste miski.Sunia uciekła z gospodarstwa.Zaraz potem oszczeniła się zimą w stogu siana.Codziennie przeganiana a jednak zakradała się do okolicznych gospodarstw by zdobyć pożywienie dla swoich szczeniąt.Nawet na wsi zaczęli o niej mówić “Mamuśka”.Gdy nadszedł okropny mróz,sunię prawie zamarzniętą znalazł litościwy mieszkaniec.Myślał,że nie żyje ale wtedy podniosła łeb.Gdy przyjechali na miejsce odkryli,że własnym ciałem ogrzewała 3 szczeniaki.Rodzina trafiła do przechowalni.Szczeniaki znalazły dom.Mami mieli wywieźć do bardzo złego schroniska.Ale dom tymczasowy spod Łodzi zlitował się nad Mamuśką.

Mami ma ok.4 lat.Jest bardzo subtelną sunią.Delikatną,na początku nieśmiałą.Ale jak zaufa komuś to świata poza nim nie widzi.Waży ok 12 kg.Jest zdrowa,wysterylizowana,odrobaczona,zaszczepiona.Ma wszystko oprócz swojego Człowieka.
Może Ty dasz jej szansę na dobre życie i wreszcie zapomni o tym co złe?

Tel: 500 565 777
Przebywa koło Łodzi.Dowieziemy wszędzie naszą kochaną Maminkę

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji