Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Maniuś

1125
Pupilove.pl

Szukamy domu dla Mańka, zwanego również Manolem – wesołego szczeniaka w wieku ok. 8 mcy.
Maniek już u progu życia poznał smak ludzkiej bezduszności i braku odpowiedzialności.
Został porzucony przy drodze w jednej z miejscowości w środkowej Polsce. Dość długo błąkał się w okolicach przystanku autobusowego, zanim ktoś zainteresował się jego losem.
Dzięki pomocy ludzi dobrej woli Maniuś trafił finalnie do domowego hotelu dla psów w okolicach Łodzi.
Maniek ma ok. 7-8 mcy, waży niewiele ponad 10 kg, docelowo nie powinien wyrosnąć na psa większego niż 15 kg.
Jest bardzo energicznym i aktywnym psiakiem- jak żywe srebro wszędzie go pełno. Będzie idealnym kompanem dla osoby, która nie lubi bezczynności, dla rodziny, która spędza dużo czasu na świeżym powietrzu. Mimo niewielkich rozmiarów, na pewno dotrzyma kroku w sporcie ( rower, bieganie).
Maniek ma świetne podejście do innych psów, wręcz je uwielbia- nie zawsze z wzajemnością 🙂 W szale zabawy bywa zbyt nachalny i czasami oberwie po nosie od starszych psiaków.
Zdarza mu się skakać na ludzi- jednak to wyraz wielkiej radości i psiej miłości. Jak każde dziecko, trzeba go jeszcze sporo nauczyć. Psiak zachowuje czystość, jest przyzwyczajony do klatki kennelowej. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony.
Jeśli szukasz wesołego kompana, który nie wie co to agresja, posiada niespożyte pokłady energii – być może Maniek czeka właśnie na Ciebie?

Kontakt:
Ania 605 965 955
anna_dziewulska@tlen.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji