Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Marco

1000x700_grzeczny-psiak-marco-zmarl-mu-pan-zostal-sam-mily-pies-adopcja
Pupilove.pl

Marco to sporej wielkości, spokojny pies w wieku około 6 lat.
Na razie jest nieufny i trochę wystraszony. Do schroniska trafił po śmierci właściciela :(.
Niestety nikt o pieska nie pytał, nie interesuje się nim, a Marco nadal smutno spogląda zza schroniskowych krat wierząc, że opiekun po niego przyjedzie..
Marco nie jest duży, sięga do kolana, jest szczupłej budowy. Waży około 10kg, jest pogodnym psem.
Bardzo lubi głaskanie i przytulanie, widać, że jest jednym z tych “wiernych” psów, dla których pan jest całym ich światem.,.
Niestety.. Marco nie zwrócił na siebie uwagi. Nie szczeka i nie skacze jak szczenię, jest spokojniutki.
Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba, która pokocha go całym sercem i w jego oczach pojawią się jeszcze iskierki, a na pysiu psi uśmiech..
Marco ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Na smsy nie odpisujemy.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji