Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Margo

psy-do-adopcji-pupilove-margolcia-wesola-energiczna-3-letnia-alaskan-malamute-adopcja-krakow

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Margo to 3 letnie, wesoła i energiczna suczka w wieku ok. 3 lat. Przez 3 lata miała dom i opiekunów, teraz ma „status” psa bezdomnego i czeka na szansę od losu. Margo straciła dom nie ze swojej winy.
Jest młodą, pełną energii malamutką, która wymaga sporej dawki ruchu. Na pewno świetnie sprawdzi się jako towarzyszka osób aktywnych, lubiących ruch i długie spacery.
Mieszkała całe życie w domu z ogrodem, była psem raczej zewnętrznym. Przez ostatni rok mieszkała wraz z córką, nie wiemy jednak jak zachowała by się w domu z obcym dla siebie psem.
Polecamy ją do domu z ogrodem, nie wykluczamy jednak mieszkania w bloku. Margo jest pogodna, wesoła, bardzo inteligentna. Jak każdy malamut potrzebuje konsekwencji i wyznaczenia prostych zasad. Jako, że jest łownym egzemplarzem, nie polecamy jej do domu z małymi zwierzętami. Suczka przebywa obecnie w domu tymczasowym w okolicach Krakowa, nie może tam jednak zostać na stałe.
Mile widziany opiekun ze znajomością specyfiki rasy.

Pamiętaj:
– Adopcja zwierzęcia musi być przemyślana
– Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia
– Wybierzemy Nowy Dom dla zwierzęcia, który będzie najbardziej odpowiedni.
– Osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji.
– Bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej
– Wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu
( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu).
– NIE ODDAJEMY ZWIERZĄT NA ŁAŃCUCH !!!

Kontakt: 660 716 564

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji