Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

MARLON

113
Pupilove.pl

Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
SZUKAMY SUPER DOMU DLA ŚREDNIEGO PSIAKA.
MARLON to średniej wielkości, sięgający do kolana psiak, waga 14-16 kg. Schroniskowy wesołek. Młodziak z niego, więc jeśli zabawa i spacer to on zawsze chętnie. Na postojach czasem się niecierpliwi, szkoda czasu na stanie jak można poszaleć, no chyba, że ktoś mu zaserwuje porcję głaskania, wtedy wtuli się w człowieka i na te parę chwil będzie najszczęśliwszym psem na świecie. Z atrakcyjnego, pełnego zabawy spaceru wraca zmęczony , ale z psim uśmiechem na pysiu. Smutnieje, gdy jest wprowadzany do kojca. Nie ma jednak wyboru, musi czekać do dnia następnego na kolejny spacer. Żal go, to taka pozytywna iskierka, a trzeba go zostawić samego, na bardzo ograniczonej przestrzeni. Czy ktoś szuka towarzysza spacerów, wędrówek i zabaw? MARLON sprawdzi się w tej roli w 200 procentach. Może być towarzyszem dla starszych dzieci.
Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta. W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję.
Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji