Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Mars

fb_img_1494067593642

Mars był czyimś ukochanym psem, jednak do czasu. Został porzucony, jak stara zabawka i w ten sposób trafił do przytuliska. Psiak ze złamanym sercem nie może się odnaleźć w schroniskowej rzeczywistości. Znudzony leży całymi dniami na budzie lub w szaleńczym zapale goni i gryzie swój ogon. Jak powiedziała nasza behawiorysyka pies w ten sposób może rozładowywać swoją frustrację, brak ruchu oraz zajęcia umysłowego. Mars jest psem bardzo inteligentnym, ale jego byli opiekunowie nie nauczyli go niczego. Dlatego szukamy ludzi, którzy wykorzystają potencjał Marsa. Niestety w warunkach schroniskowych nie pomożemy psu, nie jesteśmy w stanie zapewnić mu odpowiedniej dawki ruchu i aktywności, zarówno fizycznej jak i psychicznej, której on potrzebuje.
Dlatego szukamy dla Marsa doświadczonego domu, który będzie potrafił pracować z takim psem, który zapewni mu ruch, zabawę oraz zajęcie umysłowe. Domu, który nie będzie bał się skorzystać z pomocy behawiorysty w razie problemów z psem. Mars do szczęścia potrzebuje człowieka, kontaktu i pracy z nim. Uwielbia ganiać za piłeczkami. Szuka ludzi gotowych naprawić to, co inni zepsuli.
Mars przebywa w Przytulisku w Głownie. Możliwy transport za zwrot kosztów benzyny.
Mars przed adopcją zostanie wykastrowany.
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji:
Nicole 502 540 078
kontakt@przytuliskoglowno.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji