Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

MASZA

14322460_562687957251757_1310360605950225573_n
Pupilove.pl

MASZA – taka młoda, taka śliczna, i – już taka przeczołgana przez życie. Bardzo się bała wyprowadzenia z kojca, panicznie reagowała na wszechobecny hałas psów, robiła wszystko, aby wrócić tam, gdzie przynajmniej czuła się bezpiecznie (a że to był schroniskowy kojec…). Przez cały czas trzęsła się ze strachu, więc nie dajcie się zwieść pozornie uśmiechniętej minie Maszy. Nie wiemy, co jest tego przyczyną: czy dźwiga na sobie aż taki bagaż traum i złych doświadczeń, czy może dorastała z dala od człowieka, albo przy boku złego człowieka, który cały czas źle jej się kojarzy, czy przeciwnie: była wychuchanym domowym psem, który zupełnie nie radzi sobie w schroniskowej rzeczywistości? Nie wiemy. Jedno jest pewne: Masza jest psem, przy którym trzeba będzie włożyć sporo pracy, aby zaufała ludziom i światu w ogóle. Nie mówiąc już o tym, że aby zaczęła się zachowywać jak młodziutki pies, niemal szczeniak – bo teraz nie ma w niej grama beztroski, jest strach i nieufność.
Masza ma ok. 1,5 roku.
KOJEC: II – 16
uwaga: w schronisku będzie identyfikowana bez numeru

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji