Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Mięta-schronisko-psy-do-adopcji

image-16

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Mięta została wyrzucona jak najzwyklejszy śmieć na parterze klatki schodowej w bloku…
Leżała tam przerażona i opuszczona od rana aż do wieczora, dopóki pewien mieszkaniec jej nie zgłosił do naszego Stowarzyszenia… Nikt inny z klatki liczącej 15 mieszkań nie zrobił nic, aby pomóc tej maleńkiej, przestraszonej istotce, po której chodził rój pcheł… Ktoś położył koło niej zamkniętą butelkę z mlekiem… To chyba nie wymaga dalszego komentarza, ważne, że jest już bezpieczna.

Mięta ma ok. 2 miesięcy, waży 2,7 kg. Docelowo będzie średnim psiakiem (ok.1-15 kg). Jest bardzo grzeczna, w nocy nie piszczy, jak mają to w zwyczaju szczeniaki odłączone od matki. Śpi cichutko całą noc. Uwielbia być noszona na rękach, całowana, miziana, kiedy się do niej przemawia czułym głosem, przysypia błogo;-). Potrafi zająć się zabawkami, ale woli jednak zabawę i kontakt z człowiekiem. W kontakcie z dwuletnim dzieckiem nie była przerażona, ani agresywna. Póki co suczkę rezydentkę ignoruje, garnie się do człowieka.
Bardzo ładnie utrzymuje czystość, jak na tak młodego psa. Nie wybrzydza przy jedzeniu, je suchą i mokrą karmę, sępi nawet bułkę z masłem.

Mięta przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie)

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 661 550 455 po godz. 16
soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

 

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji