Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Miki

110
Pupilove.pl

Młodziutki, dzieciolubny i grzeczny Miki, wspaniały pies do adopcji

Pojawił się z dnia na dzień na jednej z polskich wsi. Spośród wielu podwórek wybrał to jedno, opuszczone. Znalazł dziurę w płocie i „osiedlił się” w opuszczonej budzie. Jednak do przeżycia potrzebne jest psu jeszcze pożywienie. Niestety ludzie dziś są zbyt zajęci by zwrócić uwagę na idącego poboczem psa z dnia na dzień coraz bardziej wychudzonego. Psa smutnego, podkulającego ogon i wystraszonego.
W listopadzie ktoś zwrócił na niego uwagę, 30 listopada został zabezpieczony a 6 grudnia pojechał do domu tymczasowego, gdzie nadano mu imię MIKI – przebywa tam do dziś.
Miki to około 2 letni piesek, bardzo łagodny w stosunku do ludzi i dzieci. Akceptuje inne psy jednak nie toleruje kotów. Potrafi chodzić na smyczy ale dobrze się zachowuje również idąc puszczony wolno. Reaguje na swoje imię. Jest posłuszny, zostawiony sam w domu, grzecznie czeka na powrót człowieka, nie hałasuje. Zachowuje czystość w domu, nie niszczy mebli, jednak jest ruchliwym psem co wynika z jego młodego wieku. Uwielbia się przytulać i lizać.
Przeszedł szczepienia podstawowe.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy – Kielce

Kontakt w sprawie adopcji:
Strona fb: A’port – zwierzęta w potrzebie
adres strony: fb.me/koneckiwolontariat

Telefon: 731 731 225

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji