Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Mikołaj

psy-do-adopcji-pupilove-siberian-husky-mikolaj-wciaz-do-adopcji-szczecin

Wiek: 2-3 lata

Mikołaj jest pełnym energii, żywiołowym psiakiem. Jest przyjazny, radosny i łagodny w stosunku do ludzi. Do innych psów jest wyrywny i narwany. Jest ciekawski, kontaktowy i posłuszny. Łatwo, więc będzie u niego wypracować dobre zachowanie w stosunku do innych psów. Mikołaj uwielbia pieszczoty, prosi o nie przy każdej okazji. Jest troszkę szczekliwy, więc byłby dobrym “sygnałem ostrzegawczym”.

Piesek jest zachipowany, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Nie zostanie wydany na łańcuch ani do kojca. Idealnie odnajdzie się jako towarzysz osoby aktywnej. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz posiadanie dobrego serca.

Mikołaj czeka na nowy dom w schronisku koło Lublina. Jeżeli znajdzie się ktoś, kto zechce go pokochać i dać mu dom to z chęcią pomożemy w transporcie pieska do nowego domu.

Tylko i wyłącznie w dobre i odpowiedzialne ręce.

W naszym schronisku czeka około 150 psów. Zdjęcia i opisy wszystkich psiaków znajdują się na naszym profilu na facebooku “Wolontariat schroniska dla psów w Nowodworze”. Może to własnie któryś z naszych psiaków skradnie Twoje serce…

Kontakt: 691 742 265

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji

Komentarze