Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Milo

milo2

MILO – niewidzący psiak szuka domu

Milo to ok 6 letni psiak. Milo jest spokojny, delikatny, lubi towarzystwo ludzi, garnie się do głaskania ale jest w nim trochę strachu i niepewności. Milo bez problemu chodzi na smyczy. Nie przepada za towarzystwem innych samców. Milo ma problemy ze wzrokiem. Trafił pod opiekę naszej Fundacji ze schroniska w Skierniewicach.

Szukamy dla Milo odpowiedzialnych, cierpliwych i mądrych opiekunów, dla których psiak będzie członkiem rodziny.

Mimo podawania leków nie nastąpiła poprawa. Psiak nadal ma obrzęk podsiatkówkowy. Niestety w jego przypadku nie da się już nic zrobić. Psiak co najwyżej odróżnia dzień od nocy ale nic poza tym.

Mimo diagnozy szukamy dla MILO nowego domu. To, że pies nie widzi nie oznacza, że nie jest adopcyjny. Niewidome psy świetnie odnajdują się w otaczającym ich świecie. Oczywiście najważniejsze dla nich to dobrze poznać teren, dom, mieszkania czyli miejsce, w którym będą docelowo mieszkały. Jak tylko przyzwyczają się do nowych warunków to po pewnym czasie nikt nawet nie zauważy, że psiak jest niewidomy.

Nasze fundacyjne koleżanki mają w domach niewidome koty i prawda jest taka, że nikt z odwiedzających osób nie jest w stanie uwierzyć, że te zwierzaki nie widzą.

Zachęcamy do adopcji MILO. Ratując psa nie zmienisz świata ale świat zmieni się na pewno dla tego zwierzaka.

Milo przebywa w hoteliku koło Skierniewic.

Kontakt: 691129389 (Małgorzata)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji