Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Miś i Luna

120
Pupilove.pl

Miś i Luna, wyjątkowa para szuka wspaniałego domu!

Na nowy dom w schronisku czeka para niesamowitych przyjaciół. Niedużych rozmiarów Misiek jak to na płeć przystało jest głową i gospodarzem tej psiej rodziny. W stosunku do człowieka 6 letni Miś jest nieufny jednak po jakimś czasie daje przy sobie zrobić wszystko to tak zwany pies jednego właściciela. Miś jest bardzo inteligentnym i mądrym czworonogiem. Jest psem bardzo czujnym, puchatym i niewielkich rozmiarów, kochającym ponad życie swoją 6 letnią Lene. Lena jest przeciwieństwem swojego partnera, jest suczką kontaktową dającą się głaskać. Lena jest pozytywna, wesoła.
Ta para szuka domu wyłącznie razem. Psiaki całe dotychczasowe swoje życie mieszkały na ulicy, były przepędzane z kąta w kąt przez ludzi. Zostały zabrane podczas ciężkiej zimy już przestały same dawać sobie radę.
Psiaki mogą zamieszkać w kojcu lubią sobie z niego same wyjść, jednak zawsze wracają. Psiaki dogadują się z kotami. Są bardzo grzeczne, mądre… Czy ktoś da im szanse na dom…Czy do końca swych dni będą żyć jako jedne z wielu oczekujących na dom w schroniskowym kojcu?

tel. 507-415-468

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji