Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Misia

122
Pupilove.pl

Misia szuka domu!

Skrajnie wychudzenia sunia została zabrana z potwornych warunków od ludzi którzy byli zupełnie niezaradni życiowo. Skóra Misi była w tragicznym stanie: wyłysienia, setki pcheł. Skrajnie wyniszczona sunia wyglądała jak obciągnięty skórą szkielet. W dniu zabrania to nie był pies, to był wrak psa. Strach było nawet transportować z obawy że nie wytrzyma. Misia została podopieczną Fundacji SOS dla Jamników 10 listopada 2014 r.
Pod opieką Fundacji w dobrym hoteliku – Misia wyzdrowiała, doszła do normalnej wagi i wyglądu. Okazała się prześliczną sunią o bardzo oryginalnym umaszczeniu. Oczekuje domu bardzo aktywnego, jest bardzo energiczna i potrzebuje dużo ruchu. Najlepiej bez drugiego psa, ale to nie jest bezwzględny warunek. Inteligentna, delikatna, ma w sobie wielkie pokłady wybaczenia.
Ludźmi wręcz oddycha, całą sobą daje tego masę dowodów. To PIES – IDEAŁ, wierny, wrażliwy i oddany. Nie sposób pojąć, dlaczego tyle zła stało się jej udziałem. Niestety nie jest w typie rasy. Obecnie ma ~4 lat, jest wysterylizowana. Do nowego domu wniesie dużo radości. Adopcja najchętniej w Warszawie i okolicy Warszawy. Chcesz adoptować Misię?

Dane kontaktowe
Dorota: 507 735 732
mail: jamniki@eadopcje.org

UWAGA.
– nie adoptujemy na SMSy
– nie odbieramy telefonów zastrzeżonych

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji